Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 628
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zimowa Olimpiada Gwiazd

Sylwia Wysocka, czyli Barbara Wojciechowska z "Plebanii", i Robert Moskwa, czyli doktor Artur Rogowski z "M jak miłość", triumfowali podczas I Zimowej Olimpiady Gwiazd i Dziennikarzy w Zakopanem. W zawodach narciarskich nie mieli sobie równych!Piękna pogoda i wyśmienite nastroje towarzyszyły przez cały weekend znanym z seriali gwiazdom, które przyjechały do Zakopanego na I Zimową Olimpiadę Pod Nosalem. W programie zawodów znalazł się m.in. slalom gigant kobiet i mężczyzn. W tej konkurencji bezapelacyjnie zwyciężyli Sylwia Wysocka i Robert Moskwa.

Reklama

Sylwia zostawiła daleko w tyle wszystkie konkurentki na czele ze znaną z roli Anki w "Barwach szczęścia" Aleksandrą Nieśpielak, która bardzo starała się wypaść na stoku jak najlepiej i przed zawodami długo trenowała pod okiem męża.

Inna gwiazda "Barw szczęścia", Małgorzata Potocka, czyli Jolanta Grzelak-Kozłowska, nie odważyła się stanąć do zawodów z Sylwią i zamiast się z nią ścigać, dopingowała ją głośnymi okrzykami i brawami. Pomagały jej w tym Małgorzata Pieczyńska, czyli Aniela Gut ze "Szpilek na Giewoncie", i Viola Arlak, czyli Halina Kozioł z "Rancza".


Bardzo widowiskowy okazał się wyścig na rakietach śnieżnych, w którym wystartowała Katarzyna Skrzynecka, czyli niezapomniana Irena Murawska z "Bulionerów". Nawet na krok nie odstępował jej podczas wyścigu mąż Marcin. Kasia, która niedawno została mamą, świetnie poradziła sobie z bieganiem na rakietach śnieżnych i udowodniła, że jest w wyśmienitej formie.


Po kilku godzinach spędzonych na stoku uczestnicy zawodów spotkali się na uroczystej kolacji.


Wszyscy, którzy miniony weekend spędzili na I Zimowej Olimpiadzie Gwiazd i Dziennikarzy, zapowiedzieli, że będą się spotykać w Zakopanem co rok.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje