Reklama

Plebania

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wraca Wiki, będą kłopoty!

Po kilkumiesięcznej wycieczce po świecie Agnieszka Włodarczyk wróciła do kraju. Teraz z nową energią ostro zabiera się do pracy. Spotkać ją można na planach "Plebanii" i "Pierwszej miłości". Wiki Potoczny z "Plebanii" po swojej długiej nieobecności przybędzie do Tulczyna.

"Nie znam jeszcze wszystkich szczegółów dotyczących mojej roli, bo na planie serialu jestem zaledwie od kilku dni" - tłumaczy Agnieszka Włodarczyk. "Jak na Wiki przystało, wraz z nią na pewno pojawią się problemy. Wprowadzi mnóstwo zamieszania do spokojnego jak dotąd życia mieszkańców Tulczyna. Nie mogę, oczywiście, za wiele zdradzać, więc powiem tyle, że wątek mojej bohaterki będzie związany z Traczem (Dariusz Kowalski). Dlatego dzięki Wiki na pewno nudno nie będzie"!

Reklama

Agnieszka Włodarczyk powraca również na plan "Pierwszej miłości", serialu emitowanego przez stację Polsat.

"Jeszcze w tym miesiącu zaczynam zdjęcia we Wrocławiu" - wyjaśnia aktorka. "Jak na razie nie wiem, co będzie działo się u Anny Bilewskiej. Sama jestem ciekawa".

Artystka twierdzi, że powrót do rzeczywistości po długim urlopie wcale nie był trudny.

"Wycieczka po świecie spowodowała, że mam w sobie mnóstwo energii do działania" - mówi. "Choć tam, gdzie odpoczywałam, było ciepło i słonecznie, polskie warunki klimatycznie nie działają na mnie negatywnie. Po powrocie do kraju przywitało mnie piękne słońce i błyszczący śnieg, stwierdziłam, więc, że to dopiero egzotyka"!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje