Reklama

Sylwia Wysocka walczy o zdrowie! Mówi o swojej rehabilitacji

Głośnym echem odbiła się na początku maja br. sprawa pobicia aktorki Sylwii Wysockiej przez jej byłego partnera. Media rozpisywały się o stanie jej zdrowia, rekonwalescencji oraz śledztwie. Teraz aktorka opowiedziała o swojej rehabilitacji.

Kilka miesięcy temu na łamach "Rewii" wyznała:

"To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas".

Sylwa Wysocka została pobita przez byłego partnera

Sylwia Wysocka, znana z  "Plebanii", "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe" wciąż dochodzi do siebie po tym, jak na początku maja została pobita przez byłego partnera. Obecnie aktorka przebywa o ośrodku rehabilitacyjny, gdzie walczy o powrót do zdrowia i nie zamierza się poddać. Chce wrócić do normalnego życia i pracy zawodowej.

Reklama

"Dzięki temu, że całe życie uprawiałam sporty, moje ciało dość dobrze reaguje na ćwiczenia i są postępy. Niedługo będę mogła pozbyć się gorsetu i kuli. Jestem pełna nadziei, że opuszczę szpital o własnych siłach i będę mogła zająć się swoim życiem zawodowym. Chciałabym jak najszybciej wrócić do pracy, nawet jeszcze w tym roku" - mówiła.

Zobacz więcej:

Jak mieszka Sławek Uniatowski?

Dramat Przemysława Sadowskiego!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje