Reklama

Plebania

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sylwester w "Plebanii"

To już 11. sylwester, który bohaterowie "Plebanii" będą hucznie obchodzić. Nie zabraknie szampana, zimnych ogni, życzeń i wyznań.

Za chwilę rozpocznie się głośne odliczanie ostatnich sekund do rozpoczęcia 2012 roku. Jaki on będzie dla bohaterów kończącego się już serialu?

Reklama

Agnieszka Włodarczyk pojawia się i znika w "Plebanii" od lat. Ale za każdym razem jej powrót przynosi mnóstwo zawirowań. Tylko miłości wciąż jej brak!

- Wiki to wolny ptak, ale tak się składa, że prędzej czy później zawsze wraca do Tulczyna lub do Hrubielowa. Ostatnio pracuje jako dziennikarka w dużej telewizji w Warszawie i zajmuje się społecznymi reportażami - mówi Agnieszka Włodarczyk.

I dodaje: - Mogę też zdradzić, że nareszcie pojawia się wątek miłosny. Wiki trzy lata nie miała chłopaka!

A jaki był miniony rok dla innych? Dla Osy (Maciej Wilewski), który przez lata przeszedł największą metamorfozę - od gangstera do domatora, to był rok pod znakiem zazdrości o żonę.

Kontrowersyjna Michalina (Grażyna Marzec), pokazując więcej pozytywnych cech, mogła się zrehabilitować.

- Kasia (Olga Kalicka) dojrzewa, ma już swoje sprawy, problemy, tajemnice, miłości. To był przełomowy rok dla Krystyny w byciu matką - ocenia grająca ją Bernadetta Machała.

- Dla mnie osobiście bardzo ciekawy wątek do grania, najbliższy mi - podsumowuje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje