Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 626
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serialowe ciacha na koncercie Natalii

Piosenkarka Natalia Lesz, która znana jest także jako Agnieszka z "Plebanii" i Milena Suska z "Pierwszej miłości", zaprosiła na koncert promujący jej nową płytę swoich przyjaciół - aktorów.

Natalia Lesz zagrała dotąd w kilku serialach.

Reklama

- Przede wszystkim jestem piosenkarką, a aktorką... bywam - mówi.

Natalia nie kryje, że podczas pracy na planie seriali zaprzyjaźniła się z wieloma aktorami, którzy okazali się fanami jej wokalnego talentu. Nic dziwnego, że na koncercie promującym nową płytę "That Girl" wśród gości znaleźli się właśnie jej przyjaciele - aktorzy.

Ogromną uwagę dziewczyn, które przyszły posłuchać Natalii, przyciągały przede wszystkim dwa serialowe ciacha - Tomasz Ciachorowski, czyli Igor Grabowski z "Linii życia" i Michał Duszyński z "Majki", i Maciej Radel, czyli Wojciech Wycior z "BrzydUli" i Konstanty Matuszka z "Na dobre i na złe".

Obaj bardzo lubią piosenki Natalii Lesz i chętnie skorzystali z zaproszenia na jej koncert. Świetnie się bawili i z uśmiechami na twarzach gratulowali piosenkarce wspaniałego występu. Natalia, która w czwartek pojawiła się na scenie w jednym z warszawskich klubów, żartowała, że występy przed żywą publicznością są znacznie bardziej stresujące niż praca przed kamerą.

Pytana, kiedy zobaczymy ją w kolejnej serialowej roli, powiedziała:

- Na razie zajmuje mnie promocja płyty "That Girl", ale jeśli dostanę jakąś ciekawą propozycję aktorską, z pewnością bez wahania ją przyjmę.

W naszej galerii znajdziecie fotorelację z koncertu Natalii Lesz i zdjęcia dwóch serialowych ciach, które oklaskiwali w czwartek piosenkarkę.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Plebania | Natalia Lesz | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje