Plebania

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 478
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Plebania": Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak ciągle się kochają!

Ciągle się kochają!


Reklama

Kiedy trzy lata temu wyszło na jaw, że Karolina Nolbrzak, czyli Magda Żebrowska z "Na Wspólnej", spotyka się z Włodzimierzem Matuszakiem, czyli niezapomnianym proboszczem Antonim Wójtowiczem z "Plebanii", niewiele osób wierzyło, że ich uczucie przetrwa dłużej niż kilka miesięcy. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że aktorska para już się rozstała... Czy to prawda?

Związek Karoliny Nolbrzak z Włodzimierzem Matuszakiem od początku budzi wielkie emocje. To, że śliczna aktorka znalazła szczęście u boku starszego od niej o 34 lata mężczyzny, który w dodatku jest żonaty, większość zajmujących się polskim show-biznesem mediów uznało wręcz za... sensację. Nawet znajomi Karoliny byli przekonani, że jej związek z serialowym proboszczem z "Plebanii" nie ma żadnej przyszłości! Tymczasem Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak udowodnili, że uczucie, jakie ich połączyła, to prawdziwa wielka miłość. Jesienią ubiegłego roku zdecydowali się nawet zamieszkać razem w apartamencie, który niedawno kupili i wyremontowali.

Na początku tego roku stołeczne salony lotem błyskawicy obiegła plotka, że w życiu aktorskiej pary źle się ostatnio działo, co doprowadziło do tego, że Karolina postanowiła zakończyć związek z Włodzimierzem Matuszakiem, wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania i przeniosła wraz z 10-letnią córką do znajomych.

- To bzdura! Nie rozstaliśmy się! - tak  doniesienia prasowe na temat rzekomego zerwania z Karoliną skomentował w rozmowie z jednym z tygodników Włodzimierz Matuszak.

Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak poznali się na planie "Plebanii". Uczucie między nimi nie wybuchło jednak od pierwszego wejrzenia... Pewnego dnia, po wielu szczerych rozmowach i kilku spotkaniach poza planem, doszli po prostu do wniosku, że powinni dać sobie szansę i spróbować razem ułożyć sobie życie. Karolina podjęła się reżyserii widowiska "Kaczo" w Teatrze Kamienica, którego premierą Włodzimierz Matuszak rozpoczął obchody 35-lecia pracy artystycznej. Później wyreżyserowała w skarżyskim Centrum Kultury sztukę "Monster Chef" według własnego projektu, w której główną rolę także zagrał jej partner. Ma w planach realizację kolejnych spektakli z udziałem ukochanego...

Wszystko wskazuje na to, że ci, którzy obwieścili już koniec miłości Karoliny Nolbrzak i Włodzimierza Matuszaka, grubo się pomylili!

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Nolbrzak | Włodzimierz Matuszak | Plebania

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje