Plebania

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 411
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Plebania" nie zniknie jeszcze z anteny

Serial "Plebania", po 11 latach emisji, miał zakończyć się w styczniu 2012 roku. Tak się jednak nie stanie. Przynajmniej na razie serial pozostanie w ramówce.

29 listopada zarząd TVP zdecydował o pozostawieniu "Plebanii" w styczniowej ramówce, choć Telewizja Polska od dawna nosi się z zamiarem skasowania tej produkcji.

Reklama

Serial o mieszkańcach Hrubielowa miał zostać zastąpiony nową produkcją studia ATM, "Galerią". Zdecydowano jednak, że w styczniowej ramówce będą emitowane nowe odcinki "Plebanii" - informuje Presserwis. Co stanie się z serialem w lutym? Tego jeszcze nie wiadomo. Wszystko wskazuje na to, że ostatecznie "Plebania" zostanie zakończona w lutym i na jej miejsce wkroczy "Galeria".

Będzie to opowieść o ludziach, których losy splatają się w centrum handlowym, bohaterami są m.in. jej pracownicy, właściciel oraz ich rodziny i przyjaciele. W serialu grają m.in. Julia Pietrucha, Tomasz Dedek, Magdalena Turczniewicz, Bartosz Porczyk, Marek Kalita, Joanna Orleańska i Andrzej Deskur. Produkcja oparta jest na włoskim formacie "Cento Vetrine", który został jednak dostosowany do polskich realiów.

"Plebanię" mogliśmy oglądać od 2000 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Plebania | TVP | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje