Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 630
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Plebania": Mówiła o niej cała Polska. Co dzisiaj robi Małgorzata Teodorska?

Małgorzata Teodorska zyskała sławę dzięki roli w serialu "Plebania". Po zakończeniu serialu aktorka zniknęła z show biznesu. Wyjechała z Polski i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje.

Małgorzata Teodorska z wykształcenia jest... ekonomistką. Naukę musiała pogodzić z macierzyństwem. Była jeszcze w liceum, gdy na świat przyszła jej córka. Z ojcem Wiktorii rozstała się trzy lata później. 

Reklama

Aktorką została przez przypadek. Swoją przygodę z show biznesem zaczynała jako modelka. 

Zadebiutowała w serialu dokumentalnym "Modelki" i to tam wypatrzyli ją twórcy "Plebanii". 

"Od tego projektu zaczęła się moja przygoda z aktorstwem. Zaproszono mnie na casting, dostałam się na okres próbny. Później była już tylko nauka, kursy. I dalej już się to jakoś samo potoczyło".

W popularnym serialu wcieliła się w postać Irki Tosiek. Urocza barmanka szybko stała się ulubienicą widzów, a Teodorska przez kilka lat była na ustach wszystkich. Początkowo aktorka korzystała z uroków sławy. W "M jak miłość" zagrała gwiazdę filmową. 

Fani mogli ją poznać nie tylko od aktorskiej strony. Wystąpiła w jednej z edycji programu "Jak oni śpiewają". Rozebrała się również dla "Playboya". Niestety po odważnej sesji nie posypały się propozycje ciekawych ról.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje