Reklama

Plebania

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 588
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Plebania": Agnieszka Włodarczyk zagra w serialu

Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii", która przez 3 ostatnie lata skupiała się na karierze wokalnej, zamierza jeszcze w tym roku wrócić na ekrany! Negocjacje w tej sprawie prowadzi z producentami dwóch nowych seriali. Dostała też propozycję zagrania głównej roli w filmie kinowym!Reklama

Wszystko wskazuje na to, że zła passa w życiu zawodowym Agnieszki Włodarczyk właśnie się skończyła! Dzięki udziałowi w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" (zajęła 2. miejsce) znów jest na topie. Przez całe lato jeździć będzie po Polsce z koncertami oraz przygotowywać się do zagrania pierwszej po 3-letniej przerwie roli filmowej.

Jak poinformował jeden z dwutygodników, Agnieszka Włodarczyk jest ostatnio wręcz zasypywana propozycjami.

- Napływają zarówno z Polsatu, jak i z innych stacji telewizyjnych - mówi menadżer niezapomnianej Anny Bilewskiej z "Pierwszej miłości".

Agnieszka Włodarczyk rozważa aktualnie przyjęcie zaproszenia do udziału w dwóch serialach. Nie chce na razie zdradzać żadnych szczegółów na temat produkcji, w jakich miałaby wystąpić, ale nie wyklucza, że przyjmie obie oferty! Zamierza też skorzystać z propozycji, z jaką zwrócił się do niej jeden z reżyserów i zagrać główną rolę kobiecą w nowym filmie fabularnym...

- Agnieszka jest nie tylko wokalistką, ale też aktorką. Dlatego chcemy działać dwutorowo. Skupiamy się i na koncertach, i na powrocie Agi na ekrany - potwierdził w rozmowie z magazynem "Party" menadżer artystki Tomasz Alber.

Swoją ostatnią w dotychczasowej karierze rolę filmową Agnieszka Włodarczyk zagrała w 2011 roku w "Kacu Wawa". Ani jednak film, ani jej kreacja nie zostały dobrze przyjęte przez krytyków i widzów. Po premierze Agnieszka zdecydowała, że zamiast grać byle jakie role w byle jakich produkcjach, całkowicie poświęci się śpiewaniu. Ostatnio zatęskniła za aktorstwem... Niewykluczone, że jeszcze w tym roku będziemy świadkami jej wielkiego powrotu do zawodu, z którego uprawiania zrezygnowała 3 lata temu.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Plebania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje