Reklama

Plebania

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie żal mu "Plebanii"

Odpoczywa i czeka na propozycje. Choć wie, że nie będzie mu łatwo przestać być "duchownym". W sutannie spędził 11 lat!

Choć grywał drani i kochanków, to jednak dla Polaków jest przede wszystkim księdzem proboszczem z serialu "Plebania". Dlatego kiedy Włodzimierz Matuszak dowiedział się, że serial znika z ekranu, w pierwszej chwili nie uwierzył w tę informację! Jednak szybko uznał, że to jednak dobra decyzja.

Reklama

- Nie ukrywam, że trochę już byłem zmęczony tym materiałem. Przecież 11 lat to szmat czasu. Nawet nie wiem, kiedy minął... Z chęcią zdjąłem z siebie sutannę i odetchnąłem, bo to mnie już trochę przytłaczało. I nie ma co udawać, ale trwało już zbyt długo. Oczywiście tęsknię za ludźmi, z którymi przez tyle lat pracowałem, ale... za samym tematem już raczej nie - wyznaje aktor.

Pan Włodzimierz nie chce zastanawiać się też nad zawodową przyszłością. Zamierza cieszyć się wolnością. Wykorzystać ten czas dla siebie, rodziny, na swoje pasje, a także zatroszczyć się o zdrowie.

- Włodek cierpi na niewydolność nerek, musi być pod stałą opieką lekarską. Wreszcie będzie mógł porządnie o siebie zadbać - mówi jego koleżanka z serialu.

Aktor odpoczywa, ale jest przekonany, że to jedynie stan przejściowy. Wkrótce wróci do pracy. Zapowiada tylko, że nie zwiąże się już z żadną produkcją na tak długo. Wystarczy, że tyle lat był proboszczem z Tulczyna.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Plebania | Włodzimierz Matuszak | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje