Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 630
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Teodorska znów zakochana?

Małgorzata Teodorska, czyli Irka Tosiek z "Plebanii", pojawiła się w środę na urodzinach magazynu "Playboy" w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Aktorka, która podobno niedawno rozstała się z ukochanym, z którym mieszkała w Dubaju, promienieje szczęściem!

Małgorzata Teodorska jakiś czas temu wróciła do Polski z Emiratów Arabskich, gdzie mieszkała ze swoim ukochanym, z którym - jak wieść niesie - rozstała się. Kilkakrotnie widziana była na różnych imprezach w Warszawie, ale dopiero w środę pojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie mężczyzny, u boku którego dotąd widziana była tylko raz, dwa lata temu. Udało się nam ustalić, że partner Małgosi to Krzysztof Rumian, restaurator z Trójmiasta. Czy to on zajmie teraz miejsce w sercu Gosi?

Reklama

Małgorzata Teodorska nie miała dotąd szczęścia do mężczyzn. Ostatnimi laty wiele godzin przepłakała przez niefortunnie wybranych partnerów.

Jako siedemnastolatka zakochała się, zaszła w ciążę, wyszła za mąż, choć ani ona, ani jej wybranek nie byli jeszcze gotowi do dźwigania małżeńskich obowiązków. Wydalono ją z dobrego liceum i maturę musiała zdawać w szkole wieczorowej.

- Pierwsza miłość, głupia miłość - mówiła po latach, choć nigdy nie żałowała, że z tej miłości narodziło się dziecko.

Z beztroskiej nastolatki z dnia na dzień stała się dorosłą, odpowiedzialną za córkę kobietą. Małgorzata zdecydowała się na rozwód i marzyła, żeby u jej boku pojawił się ktoś, kto nie tylko pokocha ją i jej córeczkę, ale także zdejmie z jej głowy trochę codziennych trosk. I wtedy poznała Darka. Niestety, on także nie był tym mężczyzną, za jakiego uważała go Małgosia. Wyszło na jaw, że kieruje grupą przestępczą i żyje z handlu narkotykami. Na szczęście aktorka rozstała się z nim na kilka miesięcy przed tym, jak został aresztowany.

Po rozstaniu z Dariuszem O., zaczęła spotykać się z biznesmenem ze Śląska, ale ten wycofał się ze związku z Małgorzatą, kiedy wokół niej rozpętała się burza związana z aresztowaniem eks-narzeczonego. Na kolejną miłość aktorka jednak nie musiała czekać długo. Na pewien czas związała się z Krystianem Zielińskim. Planowali ślub i wspólne życie, ale niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Po Krystianie zakochała w tajemniczym biznesmenie, który namówił ją na wyjazd do Dubaju. Niedawno wróciła do Polski... sama!

Kiedy w środę pojawiła się z Krzysztofem Rumianem na imprezie z okazji 20-lecia "Playboya", promieniała i wyglądała na bardzo, bardzo szczęśliwą. Czy tym razem wreszcie spotkała tego jedynego?


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Plebania | seriale | Małgorzata Teodorska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje