Reklama

Małgorzata Teodorska: Co słychać u dawnej gwiazdy "Plebanii"?

Dano niewidziana aktorka Małgorzata Teodorska, czyli Irka Tosiek z "Plebanii", nie daje o sobie zapomnieć! Właśnie opublikowała zdjęcie z córką. "Jak siostry!" - komentują internauci!

"Kiedy dzieci mają dzieci tak to później wygląd" - podpisała fotografię aktorka. Teodorska urodziła swoją córkę, Wiktorię, w wieku 17 lat.

"Czas szybko leci... a dzieci jeszcze szybciej rosną. Dosłownie i w przenośni" - mówiła jeszcze kilka lat temu w wywiadzie.

"Jaka jest różnica wieku między wami? Na pierwszy rzut oka myślałam, że Ty jesteś po lewej stronie" - pytają zaciekawieni internauci.

I faktycznie, Małgorzata Teodorska wygląda równie pięknie, co córka! Mało kto na pierwszy rzut oka powie, że 39-latka to mama niespełna 22-letniej panny!

Reklama

Przypomnijmy, wraz z zakończeniem "Plebanii" Małgorzata Teodorska zniknęła z telewizji i czerwonych dywanów.

W 2011 roku wyjechała do Dubaju i słuch o niej zaginął. Zdecydowała się jednak na powrót do kraju.

"Po trzech latach zrozumiałam, że nie jest to jednak moje miejsce na ziemi. Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski" - tłumaczyła swoją decyzję Teodorska.

Po powrocie Małgorzata Teodorska skupiła się na rozwoju swoich pasji i została została vlogerką. 

Na początku 2019 roku po raz drugi została mamą. Ojcem dziecka jest obecny partner celebrytki, Miłosz Krawczyk, wynalazca i konstruktora wózka inwalidzkiego, pokonującego każdą przeszkodę na drodze. Krawczyk 18 lat temu miał wypadek samochodowy i od tego czasu porusza się na wózku. 

Szczęśliwi rodzice prowadzą aktywny tryb życia, które Małgorzata Teodorska chętnie dokumentuje na Instagramie.swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje