Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda filmowa na planie

Magda Waligórska wcieli się w serialu "Plebania" w gwiazdę filmową, Oliwię Borzycką, która kręci w Tulczynie film fabularny. W ślad za gwiazdą podążają paparazzi, którzy szukają sensacji z życia Oliwii.

Ku zaskoczeniu ekipy filmowej Oliwia przerywa zdjęcia i oświadcza, że zrywa ze swoim dotychczasowym wizerunkiem. Angażuje się w działalność charytatywną, organizuje pomoc materialną, spotyka się z lokalną młodzieżą, a w międzyczasie szuka posiadłości, aby osiedlić się na stałe w Tulczynie.

Reklama

Oliwia nie pozostaje też obojętna na umizgi Waldka, prostego chłopa z ziemią, który zabiera ją na przejażdżkę po swoich włościach, recytuje wiersze i wyznaje jej miłość. Na horyzoncie pojawia się jednak poważny konkurent - Janusz Tracz (Dariusz Kowalski)... Czy Oliwia ulegnie urokowi osobistemu gangstera? "Jestem zachwycona nową rolą. Cieszy mnie także zmiana wizerunku. Widzowie, którzy pamiętają Wioletkę będą zaskoczeni. Oliwia to kobieta niezwykle elegancka" - mówi Magda Waligórska, którą zobaczymy w Tulczynie już we wrześniu...

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje