Reklama

Plebania

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gotowa na... macierzyństwo

Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii", jest pewna, że jeśli dane jej będzie zostać mamą, sprawdzi się w tej roli doskonale. Twierdzi, że bardzo by już chciała poznać smak macierzyństwa!


Reklama

Choć jako aktorka Agnieszka Włodarczyk niewiele ostatnio pracuje, to jednak jako piosenkarka nie może narzekać na brak zajęć - nagrywa swą kolejną płytę, koncertuje. A jako kobieta? Jest szczęśliwa i tylko to się dla niej naprawdę liczy!

- Kocham i jestem kochana - twierdzi.

Agnieszka nie kryje, że chciałaby przejść przez życie i zestarzeć się u boku Mikołaja Krawczyka, czyli Pawła Krzyżanowskiego z "Pierwszej miłości".

Wierzy, że uczucie, jakie połączyło ich półtora roku temu, jest tak silne i trwałe, iż nic nie będzie w stanie zburzyć związku, który na tym uczuciu zbudowali. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko jednego... Dziecka!

- Chciałabym sprawdzić się w nowej roli. W roli mamy - wyznała właśnie w wywiadzie i zasugerowała, że razem z ukochanym starają się, by ich marzenie o powiększeniu rodziny spełniło się jak najszybciej.

Agnieszka Włodarczyk jest pewna, że Mikołaj Krawczyk to nie tylko idealny kandydat na męża, ale też świetny kandydat na... ojca.

Aktorka obserwuje, z jak wielką determinacją jej ukochany walczy o prawo widywania się bez żadnych ograniczeń z synami - Robertem i Michałem - których bardzo kocha i z którymi za nic w świecie nie chciałby stracić kontaktu. Jaką ona będzie mamą?

- Nie wiem, ale jestem przekonana, że zakocham się w naszym dziecku bez pamięci - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem magazynu "Show".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje