Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 629
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bardziej sexy

Na planie filmowym 828. odcinka serialu "Plebania" nagrywano profesjonalną sesję zdjęciową serialowej Irki, w którą wciela się Małgorzata Teodorska.

"Bohaterka ta próbowała do tej pory wielu zajęć, teraz otrzymała propozycję wzięcia udziału w sesji fotograficznej i zgodziła się, a ponieważ Małgosia Teodorska ma pewne doświadczenie w tej dziedzinie, myślimy, że bez problemu odnajdzie się w tym wątku" - opowiada reżyser Ewa Pytka.

Reklama

Małgorzata Teodorska na planie serialu pojawiła się w nowej fryzurze.

"Już dawno myślałam o zmianie wizerunku, ale do tej pory scenariusz nie dawał mi takiej możliwości. W końcu znaleziono dla mnie nowy wątek, z którego bardzo się cieszę, gdyż dzięki niemu mogę odświeżyć swoje wspomnienia, a ponadto dlatego, że postać, którą gram rozwija się i staje się ciekawsza" - zdradza aktorka.

Na potrzeby sesji Irka wystąpiła na planie w trzech stylizacjach: kobieta wamp, glamour i romantica. W każdej z nich wyglądała elegancko i czarująco. Niestety w sesji przeszkadzał zazdrosny mąż Irki - Jurek, który ciągle do niej telefonował, irytując wszystkich.

Jak potoczy się kariera Irki, czy odnajdzie się w nowej pracy, czy pogodzi życie na prowincji z zawodem modelki i czy jej mąż będzie ją wspierał w tych poczynaniach, widzowie przekonają się już niebawem. Emisja 828. odcinka "Plebanii" zaplanowana jest na 14 lutego.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje