Reklama

Plebania

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 607
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Włodarczyk: Dzieci? Nie teraz!

Aktorka związana z Mikołajem Krawczykiem już wiele razy deklarowała, że chce mieć z nim dziecko. Ale jak do tej pory w ciążę nie zaszła. Czy Agnieszka nadal chce być mamą?




- Pewnie, że tak. Chyba każda kobieta o tym myśli. Tylko jedne dojrzewają do macierzyństwa wcześniej, inne później - mówi aktorka w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Reklama

Póki co Agnieszka Włodarczyk na dzieci po prostu nie ma czasu. Celebrytka ma inne zajęcia na głowie: postanowiła zająć się niesieniem pomocy dla bezpańskich zwierząt. Celebrytka twierdzi, że ten temat nie jest jej ostatnim wymysłem, lecz interesował ją od dawna.

- To nie jest dla mnie nowość. Od dawna pomagam zwierzętom, ale nie miałam narzędzi, żeby się tym dzielić z ludźmi. Oboje z Mikołajem jesteśmy zaangażowani w pomoc tym, którzy sami nie mogą o nią prosić. Teraz dzięki portalom społecznościowym możemy o tym mówić. To dla mnie bardzo ważne, żeby swoją popularność przekuć w coś dobrego - mówi niezapomniana Wiki z "Plebanii".

Jak widać, na razie dla Agnieszki ważniejsze są bezdomne zwierzęta, dzięki którym gwiazda ma szansę zrobić jakiś dobry uczynek.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Plebania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje