Player.pl: Seriale
Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Polski serial HBO trafi na antenę TVN. Będzie też dostępny w Playerze

Serial HBO Max "Odwilż" od 1 marca będzie można oglądać w Playerze. 4 marca premierowy odcinek serialu zostanie wyemitowany także na antenie TVN. Produkcja śledzi losy policjantki, która nie jest w stanie pogodzić się z okolicznościami śmierci męża i obsesyjnie angażuje się w pracę. W roli głównej Katarzyna Wajda.

Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim - człowieka w momencie kryzysu.

W serialu w roli głównej występuje Katarzyna Wajda. W pozostałych rolach pojawią się Bartek Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Małgorzata Gorol, Monika Krzywkowska, Piotr Żurawski, Ewa Skibińska i Marcelina Stepkowska.

Reklama

"Odwilż" to kolejna oryginalna produkcja HBO EUROPE zrealizowana w Polsce. To kryminalny dramat obyczajowy, za produkcję którego odpowiadają: Bogumił Lipski - producent, Izabela Łopuch - producent nadzorujący, Johnathan Young -  producent nadzorujący oraz Antony Root -  producent nadzorujący HBO Europe. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak - Magnolia Films. Produkcja liczy sześć odcinków. Zdjęcia do serialu zostały w większości zrealizowane w Szczecinie.

"Odwilż" w Playerze i na antenie TVN

1 marca serial HBO Max zadebiutuje w Playerze. W dniu premiery będzie można zobaczyć dwa odcinki. 

Z kolei 4 marca o godzinie 21.35 pierwszy odcinek "Odwilży" będzie można obejrzeć również na antenie TVN. Kolejne będą emitowane w tygodniowych odstępach.

Premiera drugiego sezonu została zaplanowana na 2024 rok. w roli głównej ponownie wystąpi Katarzyna Wajda. Za produkcję tego sezonu odpowiadają: Bogumił Lipski - producent, Johnathan Young - producent nadzorujący HBO Max. Producentem wykonawczym jest Magnolia Films.


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Odwilż
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy