Pingwin
Ocena
serialu
1
Fatalny
Ocen: 2
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwsza zapowiedź wyczekiwanego serialu. Znany aktor jest nie do poznania

W sieci zadebiutował teaser serialu "Pingwin". Jest to spin-off filmu "Batman" z 2022 roku. W roli tytułowej powróci nominowany do Oscara Colin Farrell. Produkcja ukaże się jesienią 2024 roku.

Serial opowie o tym, w jaki sposób Pingwin wspiął się na sam szczyt kryminalnego podziemia w Gotham City. Akcja ma rozgrywać się tydzień po wydarzeniach z filmu Matta Reevesa

Pingwin, czyli Oswald Cobblepot, to jeden z najbardziej znanych przeciwników Batmana. Jego nieodłącznymi atrybutami są cylinder, monokl oraz zestaw śmiercionośnych parasolek. Dotychczas w jego rolę wcielali się tacy aktorzy jak Danny DeVito, Burgess Meredith i Robin Lord Taylor.

Reklama

"Pingwin": Twórcy

Obok Colina Farrella na ekranie zobaczymy także: Cristin Milioti (w roli Sofii Falcone) Michaela Zegena (Alberto Falcone), Clancy'ego Browna (gangster Salvatore Maroni). Obsadę "Pingwina" uzupełniają: Rhenzy Feliz, Michael Kelly, Shohreh Aghdashloo, Deirdre O’Connell, Carmen Ejogo, François Chau i David H. Holmes. Showrunnerem i autorem scenariusza jest Lauren LeFranc ("Chuck", "Agenci T.A.R.C.Z.Y."), a wśród producentów znajdują się Matt Reeves oraz Dylan Clark, a także studio Warner Bros.

Zdjęcie do "Pingwina" rozpoczęły się w marcu 2023 roku. Realizację przerwał strajk aktorów i scenarzystów. Prace wznowiono 27 listopada. Zdjęcia zakończono w połowie lutego 2024 roku. Serial będzie składał się z ośmiu odcinków. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Batman | Colin Farrell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy