Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10873
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zmiany, które nas zaskoczą

Po wakacjach widzowie zobaczą serial w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - mówią jego twórcy.

Impulsem do zmian były, obchodzone niedawno, szóste urodziny serialu. Producenci i scenarzyści doszli do wniosku, że jest to doskonały moment na odświeżenie "Pierwszej miłości". A dokładniej - jak sami mówią - całkowity lifting.

Reklama

- Aktorzy, wracając na plan po wakacyjnej przerwie poczuli, jakby zmienili pracę. Do nowych zadań podeszli z olbrzymim entuzjazmem - mówi Monika Salińska, kierownik produkcji.

- Mimo iż kończymy w tej chwili 1150. odcinek serialu, czujemy ekscytację, jak przy nowym projekcie. Jest to bardzo miłe uczucie - dodaje.

Nowe wątki

Czym zaskoczą nas już we wrześniu scenarzyści? Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) spotkają się w sądzie na rozprawie rozwodowej.

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) postanowi wyprowadzić się od rodziców. Natomiast Emilka (Anna Ilczuk), Patryk (Łukasz Dziemidok) i Mały Mirek (Maurycy Torbicz) zamieszkają razem na wsi. W serialu pojawią się także całkiem nowe postacie.

Jedną z nich będzie Ewelina Kłosek (Magdalena Górska). Skromna bibliotekarka z Wadlewa podbije serce Bartka (Rafał Kwietniewski). Młody lekarz rozpocznie w tej wiosce pracę.

Blond piękność

Nikt tak nie podkręca atmosfery w serialu, jak czarny charakter. Tym razem będzie on miał blond włosy, świetną figurę i diabelski uśmiech. Izabela Czaja-Kulczycka (Joanna Kupińska) dla pieniędzy poślubi Piotra Kulczyckiego (Andrzej Piszczatowski). W ten sposób stanie się ona macochą Artura (Łukasz Płoszajski).

Do serialu po przerwie wróci Aneta (Maria Pakulnis), która będzie starała się pomóc Marysi dojść do siebie po rozwodzie.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje