Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zdradziła męża. Czy wyjawi mu prawdę?

Czy w "Pierwszej miłości" dojdzie do kolejnego rozstania? Renata (Agnieszka Kawiorska) odnowiła kontakt ze swoim dawnym kolegą ze studiów - Jarkiem. Podczas spotkania po latach uczucie odżyło i kobieta dopuściła się zdrady! Czy będzie umiała przyznać się do wszystkiego Grzegorzowi (Jan Jankowski)?


Miłość sprzed lat

Reklama

Za sprawą portalu społecznościowego Renata nawiązała kontakt ze swoją sympatią ze studiów. Kiedy doszło do spotkania, uczucie odżyło w niej na nowo. Renata sama nie wie, kiedy znalazła się w hotelu. Próbowała to przerwać, jednak uczucie między nimi było silniejsze od niej. Dla Jarka jest teraz gotowa rzucić wszystko!

Trudne wyznanie

Królowa zwierzy się z chwil zapomnienia Marysi (Aneta Zając). Przyjaciółka nie będzie mogła uwierzyć w to, że Renata była w stanie zdradzić Grzegorza. Pomimo zapewnień, Renata ponownie spotka się ze swoją studencka miłością. Dwuznaczne zachowanie pary zobaczy Ola (Dominika Kojro), która zażąda od macochy wyjaśnień.

Prawda wyjdzie na jaw?

Renata będzie chciała wyjawić prawdę o zdradzie mężowi, ale ten temat zejdzie na dalszy plan, kiedy okaże się, że Grzegorz ma poważne problemy w pracy. Jeden z jego żołnierzy postrzelił się podczas służby i nie wiadomo, czy przeżyje.

Kobieta postanowi, że odłoży rozmowę z Grzegorzem na temat jej romansu - do momentu, kiedy sprawa w wojsku wyjaśni się.

Serial "Pierwsza miłość" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie stacji Polsat o 18:00.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje