Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10170
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z wizytą w Nowym Jorku

Agnieszka Włodarczyk, znana widzom jako Anna Bilewska z "Pierwszej miłości" i Wiki Potoczny z "Plebanii", zafundowała sobie ostatnio wypad do Nowego Jorku.

- Ponieważ mój ostatni dłuższy wyjazd urlopowy, podczas którego zwiedziłam kawałek świata, był dawno temu i już o nim zapomniałam, postanowiłam wybrać się choć na kilka dni do Nowego Jorku - zdradza nam Agnieszka Włodarczyk.

Reklama

- To cudowne miasto - jedyne takie, do którego mogę jeździć na wakacje. Anka Mucha miała rzeczywiście rację - człowiek wcale nie czuje się w nim jak w olbrzymiej aglomeracji. Nawet mimo straszliwych korków, tłumów przewijających się przez ulice czy wielkich wieżowców, można odnaleźć tam takie miejsca, gdzie jest kameralny i niepowtarzalny klimat. Przechadzając się po Manhattanie, byłam świadkiem kręcenia jakiejś sceny. Uśmiechnęłam się do siebie i z zaciekawieniem obserwowałam sposób pracy ekipy filmowej. Okazuje się, że jest on bardzo podobny do naszego. Czy coś przywiozłam dla siebie z wyjazdu? Ależ oczywiście! Musiałam dokupić dodatkową walizkę, aby pomieścić te wszystkie ubrania, buty i torebki, które nabyłam w Nowym Jorku. - chwali się aktorka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje