Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10416
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wypad pełen niespodzianek

Piękne widoki, górskie powietrze i ośnieżone stoki – dla jednych długo wyczekiwany wyjazd na zimowisko okaże się spełnieniem marzeń, dla innych... dramatyczną walką o życie!

Koniec sesji egzaminacyjnej! Młodzi postanawiają wyjechać na zimowisko w góry, by wreszcie odpocząć i naładować baterie. 

Reklama


Mikser w opałach

Mimo początkowych problemów udaje się im zakwaterować w górskiej chacie i zdobyć drewno na opał. Sabina (Urszula Dębska), K Daga (Anna Szymańczyk), Ewa (Aleksandra Prykowska) i Patrycja (Martyna Kubicz) nie będą zachwycone warunkami, w jakich przyjdzie im mieszkać. Mikser (Błażej Michalski), Radek (Mateusz Banasiuk) i Błażej (Paweł Krucz) postanowią urozmaicić im pobyt.

Wkrótce cała paczka udaje się na stok, by korzystać z uroków zimy. Mikser chce poduczyć Dagę jazdy na nartach.

W pewnym momencie dochodzi między nimi do sprzeczki, która przeradza się w poważniejszy kryzys. Nazajutrz podłamany Mikołaj udaje się na samotną przechadzkę po górach. Niestety, ma ona dramatyczny finał. Nieoczekiwanie chłopak wpada do starej sztolni, z której nie może się wydostać. Nie ma zasięgu w telefonie, nikt nie wie, gdzie jest...

Chłopak z przerażeniem uświadamia sobie, że znalazł się w śmiertelnej pułapce! 


Eksplozja uczuć

Z kolei Ewa i Błażej przeżywają bardzo romantyczne chwile przy kominku. Tym razem nikt im w niczym nie przeszkodzi...

Cała paczka ruszy w góry na zasłużony wypoczynek w 1481. odcinku.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje