Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11043
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Włodarczyk ma romans z partnerem z serialu?

Kiedy scenarzyści "Pierwszej miłości" wymyślili rozstanie serialowej pary, granej przez Anetę Zając i Mikołaja Krawczyka i romans tego drugiego z Agnieszką Włodarczyk, nie przewidywali zapewne, że wkrótce historia ta rozegra się naprawdę.Jak pisze "Fakt", Krawczyk i Zając byli partnerami nie tylko na ekranie, ale i w życiu: przez siedem lat tworzyli parę, a prawie rok temu zostali rodzicami bliźniąt. I wszystko byłoby dobrze, gdyby półtora roku temu do ekipy serialu nie dołączyła Agnieszka Włodarczyk. Scenarzyści zdecydowali, że wcieli się w rolę kobiety, która sporo namiesza w ich związku.
Jak twierdzi tabloid, szybko okazało się, że 32-letnia aktorka podbiła serce swojego ekranowego kochanka także w prawdziwym życiu. "Od razu było widać, że między nimi iskrzy. Mikołaj patrzył na nią z zachwytem" - powiedział "Faktowi" jeden z aktorów serialu.

Reklama

Zanim jednak Włodarczyk i Krawczyk zostali parą, musieli zerwać ze swoimi dotychczasowymi partnerami: ona z biznesmenem, Jakubem Sićką, a on z Anetą Zając. Dla tej ostatniej taki obrót sprawy był podobno prawdziwym ciosem.

I trudno się dziwić... w końcu jej mężczyzna zaczął spotykać się z ich wspólną koleżanką z pracy! Sprawę dodatkowo pogarsza fakt, że ani Agnieszka, ani Mikołaj nie kryją się podobno ze swoim uczuciem.

"Włodarczyk zachowuje się jakby nic się nie stało" - komentuje znajomy Krawczyka.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Aneta Zając | Mikołaj Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje