Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10635
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Włodarczyk i Koterski idą na randkę

Odkąd Anna Bilewska pojawiła się ponownie w życiu bohaterów "Pierwszej Miłości" rozkochuje w sobie kolejnych mężczyzn. Najpierw flirtowała z Łukaszem. Teraz spotyka się z Pawłem. Już niedługo wzdychać do niej będzie Kaśka, czyli Misiek Koterski. Dzięki niemu cały wątek będzie bardziej zabawny niż romantyczny…

Anna często bywa w Barbarianie, gdzie odwiedza Pawła. To tam zwróci na nią uwagę Kaśka. Piękna instruktorka fitness od razu onieśmieli cherlawego barmana. Ona jednak nie będzie zwracać na niego uwagi i traktować go poważnie. Kiedy sytuacja między Pawłem i Anką zacznie być niestabilna Kaśka postanowi zawalczyć o zainteresowanie dziewczyny. Zapisze się na jej zajęcia w klubie fitness. Już na pierwszym treningu Anka da wycisk nowemu adoratorowi. Chłopak nie wytrzyma narzuconego tempa i złamie sobie rękę. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kontuzja okaże się być świetną kartą przetargową w nawiązaniu bliższej znajomości.

Reklama

Kinga zarzuci Bilewskiej kompletny brak profesjonalizmu i oskarży ją o umyślne narażenia klienta siłowni na utratę zdrowia. Kinga jako kierowniczka klubu będzie się obawiała odpowiedzialności za wypadek. Kaśka wyczuje szansę dla siebie i zacznie im grozić sądem. Kinga każe Ance załagodzić sprawę za wszelką cenę. Kaśka będzie gotów nie wnosić sprawy do sądu, ale pod jednym warunkiem - Anka będzie musiała przyjąć jego zaproszenie na randkę.

Kaśka będzie próbował zapewnić dziewczynie moc wrażeń w ciągu jednego wieczoru: kino, wesołe miasteczko, kolację. Na koniec nasz amant odśpiewa publicznie dla ukochanej piosenkę "Granica", czym wprawi Annę w zażenowanie.

Czy mimo to Kaśce uda się rozbudzić jakieś uczucia w Annie? Jedno jest pewne, na widzów czeka ogromna dawka humoru!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje