Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10647
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wakacyjne zmiany

Nowa sesja zdjęciowa ruszyła pełną parą. Na jesieni na widzów czeka wiele zmian i nowości. W Pierwszej Miłości pojawi się nowa postać Ewelina. W tej roli zobaczymy Magdalenę Górską, która szerszej widowni znana jest z seriali, takich jak "Kryminalni" czy "Pensjonat Pod Różą".

Scenarzyści serialu postanowili przenieść część wątków do Wadlewa. To tam po rozstaniu z Lucyną postanowi przeprowadzić się Bartek, aby podjąć pracę lekarza. Życie na wsi okaże się jednak trudniejsze niż myślał. Brak odpowiedniego sprzętu, pielęgniarka lecząca domowymi sposobami oraz zrujnowany gabinet szybko sprawią, że jego entuzjazm zgaśnie. Dopiero romantyczne spotkanie z uroczą blondynką sprawi, że życie na wsi nabierze kolorów.

Reklama

Ewelina Kłosek to 27-letnia absolwentka pomaturalnego zaocznego studium bibliotekarskiego. Z zamiłowania jest polonistką. Pracuje w Bibliotece przy Szkole Podstawowej w Wadlewie. Jej pasją jest kultura i pisanie wierszy. Chciałaby organizować wieczorki poetyckie, na których gościnnie pojawiałyby się znani pisarze i filmowcy.

Romantyczna dusza dziewczyny doskonale czuje się w Wadlewie. Mimo to chciałaby na jakiś czas wyjechać do miasta, zakochać się i wyjść za mąż.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje