Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10996
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wakacje w Chorwacji

Na malowniczej wyspie Hvar zakończono zdjęcia do serialu "Pierwsza miłość", gdzie w chorwackim Starim Gradzie kręcone były sceny wakacji Marysi i Pawła.

Serialowi aktorzy Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk polecieli już do Chorwacji trzy dni przed rozpoczęciem zdjęć, chcieli złapać trochę słońca, skorzystać z okazji i trochę odpocząć. Są zachwyceni Chorwacją: "Od razu zakochaliśmy się w tej cudownej wyspie. Piękne krajobrazy, krystalicznie czysta woda, błękitne niebo i idealna pogoda...Czego chcieć więcej".

Reklama

Kręcenie scen w Chorwacji miało jednak również i swoje minusy. Aktorzy musieli przebywać na słońcu przez bite cztery godziny podczas jednej ze scen:"Czuliśmy się jak na patelni, ale jakoś dotrwaliśmy do końca, nawet makijaż wspaniale się trzymał" wspomina aktorka.

Ekipa kręciła też wiele skomplikowanych ujęć np. podczas nurkowania czy skoków do wody o głębokości 80 metrów.

Aktorzy marzą o powrocie do Chorwacji. Na razie jednak większość czasu zajmuje im praca na planie serialu "Pierwsza miłość", która to rozpisana jest aż do końca roku. Po wakacjach widzowie będą mogli zobaczyć rezultaty chorwackiego planu zdjęciowego. Zdradzić możemy jedynie tyle, że serialowa para przeżyje tam renesans swoich uczuć.

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje