Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10602
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uwięzieni w pędzącym samochodzie

Już od 6 września będziemy mogli ponownie śledzić losy ulubionych bohaterów "Pierwszej miłości". Kalina i Paweł znajdą się w śmiertelnej pułapce.

Przed wakacjami wokół programu "Wojna gwiazd" powstała bardzo napięta atmosfera. Kalina (Sasha Strunin) dostawała listy z pogróżkami i przegrała pierwszy odcinek programu w wyniku sfałszowanego głosowania. Jednak nikt nie przypuszczał jak bardzo ktoś będzie chciał jej jeszcze zaszkodzić….

Reklama

W nowych odcinkach Paweł (Mikołaj Krawczyk) przez cały czas będzie próbował rozwikłać zagadkę tajemniczych pogróżek. Główną podejrzaną nadal będzie Andrea (Monika Jarosińska) - sceniczna rywalka Kaliny. Jednak po rozmowie z nią nie będzie już tego taki pewny. Obawa o bezpieczeństwo swojej podopiecznej będzie coraz silniejsza.

A poszukiwanie osoby, która może stać za sabotowaniem kariery młodej piosenkarki stanie się dla Pawła priorytetem.

Pewnego dnia po skończonej pracy Paweł i Kalina wybiorą się na zakupy do galerii handlowej pod miastem. Nagle jadąc z dużą prędkością, Paweł zda sobie sprawę, że hamulce nie działają. Samochód pędzi przed siebie, a piosenkarka i jej ochroniarz nie mają pojęcia co zrobić. W dodatku Kalina jest śmiertelnie przerażona. W okolicach Wadlewa Paweł wpada na ryzykowny plan. Chce wjechać samochodem do stodoły Śmiałka i wyhamować w sianie.

Czy plan Pawła się powiedzie i uratuje Kalinę? Czy ktoś specjalnie uszkodził hamulce w samochodzie?

Po tym wszystkim Paweł wreszcie zacznie odkrywać poszczególne elementy całej układanki, a rozwiązanie zagadki będzie wielkim zaskoczeniem. Show business okaże się miejscem, gdzie nie ma miejsca na przyjaźń, a nawet rodzinę. Liczą się tylko pieniądze i własny interes.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje