Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Urszula Dębska kończy z aktorstwem? Gwiazda wybrała nowy zawód!

Urszula Dębska jakiś czas temu zaskoczyła fanów informacją o tym, że definitywnie kończy swoją przygodę z serialem "Pierwsza miłość". Teraz okazuje się, że cała uwaga aktorki skupia się wokół nowej pasji, jaką jest fotografia. Czy gwiazda zdecyduje się porzucić zawód na zawsze?

Urszula Dębska zrezygnuje z aktorstwa?

Urszula Dębska, znana m.in. jako Sabina z "Pierwszej miłości" czy Karolina z "Plebanii", porzuciła zawód aktorki. Czy to chwilowe rozstanie czy rozwód na wieki? Zobaczymy. Serce i całą energię aktorki skradła inna twórcza pasja - fotografia. Ula rozpoczęła współpracę z kilkoma firmami, dla których robi profesjonalne zdjęcia, fotografuje też modeli oraz koleżanki i kolegów ze środowiska aktorskiego.

Aktorka przyznała, że obecnie chce doszkolić obróbkę zdjęć i marzy o własnym studiu fotograficznym.

Smutne pożegnanie z serialem

Kilka miesięcy temu gwiazda zasmuciła fanów informacją o tym, że po wielu latach pracy na planie serialu "Pierwsza miłość", żegna się z produkcją. W hicie Polsatu wcielała się w Sabinę Weksler.

Reklama

O swojej decyzji poinformowała fanów na Instagramie. Wyznała przy okazji, że według pierwotnych założeń Sabinę miała grać tylko przez kilka miesięcy. W instagramowym poście zamieściła kilka zdjęć z serialu oraz podziękowała ekipie, producentom oraz fanom. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama