Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10639
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tajemnicze zniknięcie

Każdy mąż powinien wiedzieć, że nie da się niczego ukryć przed własną żoną. Odczuje to na własnej skórze Marek Żukowski (Maciej Tomaszewski) z serialu "Pierwsza miłość". Z powodu przemilczenia pewnych ważnych faktów między nim a jego żoną Teresą (Ewa Skibińska) dojdzie do poważnej kłótni. Jaki będzie jej finał?

Jeszcze przed przerwą wakacyjną widzowie byli świadkami, jak Marek razem ze swoim przyjacielem Antonim Turczykiem (Tomasz Lulek) pracował nad poradnikiem seksuologicznym. W pierwszych powakacyjnych odcinkach autorzy wydadzą podręcznik pod kobiecym pseudonimem. Zaczytywać się nim będzie m.in. Teresa, zupełnie nieświadoma tego, kto faktycznie stoi za jego napisaniem. Zachwyci się spostrzegawczością autorki. Marek poczuje się zaniedbywany, ponieważ Teresa będzie więcej poświęcała czasu i uwagi czytaniu niż mężowi.

Reklama

Poradnik zdobędzie olbrzymią popularność.

- Jedna ze stacji telewizyjnych postanowi zaprosić autorkę bestsellerowej pozycji do swojego programu - zdradza Magdalena Wujec z produkcji serialu.

I tak oto głęboko skrywana tajemnica wyjdzie na jaw. Reakcja czytelniczek będzie zupełnie odwrotna do tej, której się spodziewano - będą zaszokowane, że poradnik napisali mężczyźni.

Nie mniej zbulwersowana będzie Teresa. Nie dość, że mąż nie przyznał się, że to on jest autorem podręcznika, to jeszcze okaże się, że ona sama była obiektem badań i obserwacji Marka, których wyniki zostały opisane w poradniku.

Przez kilka tygodni Teresa będzie nieubłagana. Nie będzie chciała rozmawiać z mężem, demonstrując w ten sposób swój gniew. Marek, aby udobruchać żonę, postanowi wysłać ją na wycieczkę do Indii. Wymarzona podróż zakończy się niespodziewanie - Teresa nie wróci do kraju.

Co się z nią stanie? I czy to oznacza, że wątek bohaterki zostanie zakończony w ten sposób? Tego widzowie dowiedzą się po wakacjach.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje