Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10954
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Tajemnicze morderstwo

Już wkrótce fanów serialu "Pierwsza miłość" czeka prawdziwy wstrząs! Najpierw Igor (Rafał Mohr) dotkliwie pobije Sabinę (Urszula Dębska), a później sam zostanie... zamordowany! Sprawdź szczegóły!

Damski bokser w akcji

Choć tuż przed ślubem Sabina dowie się, że to za namową Igora rodzina pacjenta złożyła fałszywe oskarżenia przeciwko Natanowi (Krzysztof Kwiatkowski), zdecyduje się wyjść za Kaczmarczyka.

Reklama

Igor wytłumaczy przyszłej żonie, że są to wyłącznie pomówienia, a ta jak zwykle ślepo uwierzy w jego kłamstwa.

Niestety, tuż po ceremonii dojdzie do tragedii. Państwo młodzi zaczną się kłócić i szamotać. Igor uderzy Sabinę tak mocno, że dziewczyna upadnie niefortunnie zahaczając o kant stołu i straci przytomność.

Karetka zabierze Sabinę do szpitala, gdzie troskliwą opieką otoczy ją Natan. Lekarz będzie podejrzewał, kto stoi za pobiciem. Po dokładniejszych badaniach okaże się, że Sabina poroniła!

Przy łóżku Wekslerówny zgromadzą się rodzina i przyjaciele. Wszyscy będą chcieli zemścić się na damskim bokserze.

Kiedy Kaczmarczyk odwiedzi żonę w szpitalu dojdzie do szarpaniny między nim a Grażyną (Grażyna Wolszczak). Ukochanej na pomoc ruszy Grzegorz (Jan Jankowski).

Morderstwo z zemsty?

Sabina poprosi matkę, by zabrała jej rzeczy z mieszkania Igora. Kiedy Wekslerowa pojedzie na miejsce w mieszkaniu zastanie... martwego Kaczmarczyka!

Według policji Grażyna będzie główną podejrzaną. W kręgu domniemanych sprawców znajdzie się również Grzegorz, który nieoczekiwanie przyzna, że był u adwokata w dniu jego śmierci.

Kto zabił Igora? Co zrobi Sabina, kiedy dowie się, że straciła dziecko i ukochanego? Tego dowiecie się oglądając najnowsze odcinki "Pierwszej miłości" od poniedziałku do piątku o 18.00 tylko w Polsacie!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama