Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11000
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Strunin: Aktorstwo jest ciężkie

Jest ciężej, niż myślałam - wyznaje Sasha Strunin, która niedawno zadebiutowała w "Pierwszej miłości". Wierzy, że zostanie w serialu na dłużej!

Artystka opowiada, że aby dostać rolę w "Pierwszej miłości" musiała uczestniczyć w castingu.

Reklama

- Powiedziano mi, że produkcja poszukuje osoby, która zagrałaby piosenkarkę i postanowiłam spróbować. Jest to dla mnie nowe doświadczenie i wyzwanie zarazem.

Zdjęcia do produkcji kręcone są we Wrocławiu, ale wokalistka przekonuje, że to tylko niewielkie utrudnienie.

- Muszę co prawda dojechać na miejsce, bo mieszkam w Warszawie, ale rekompensatą jest przyjazna atmosfera na planie. Z ekipą znamy się niedługo, a już zdążyliśmy się polubić. Podczas przerw rozmawiamy, żartujemy. Aktorzy chętnie służą swoją wiedzą i pomocą. To dla mnie ważne - twierdzi.

Piosenkarka i aktorka to pokrewne zawody. Strunin ma doświadczenie z pracy z kamerą choćby z powodu udziału w teledyskach.

- Podczas koncertu, kiedy śpiewam piosenkę, muszę się wczuć w rolę. Z tą różnicą, że jako piosenkarka mam już jakieś doświadczenie, jako aktorka żadnego. Trzeba się nauczyć tekstu, wczuć w postać. W dodatku nie gramy scen chronologicznie. Jest ciężej, niż myślałam - wyznaje.

Artystka twierdzi, że bardzo lubi swoją bohaterkę.

- Na co dzień nieśmiała i delikatna. Na scenie pewna siebie, żywiołowa, tryska energią. Wychodzi z niej prawdziwa gwiazda - mówi o tej postaci.

- Z charakteru trochę przypomina mnie. Podobnie jak w moim przypadku, jej pasją jest muzyka i z tym wiąże swoją przyszłość. Ponieważ wchodzi dopiero w środowisko show-biznesu, nie wie, że ten na pozór kolorowy świat może być okrutny. Czyha na nią wiele pułapek. Przekonuje się o tym, biorąc udział w telewizyjnym show - dodaje.

Z Sashą Strunin rozmawiała Maria Ostrowska.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje