Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10995
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub tuż-tuż!

Sabina (Urszula Dębska) wbrew wszystkim i wszystkiemu przyjmie oświadczyny Igora (Rafał Mohr). Oboje będą planowali ślub. Sprawdź szczegóły!


Reklama

Sabina Weksler urzeczona osobistym urokiem Igora i czułymi słówkami, którymi będzie ją mamił, przyjmie oświadczyny swojego porywczego chłopaka. - Sabinę zaślepiła miłość. Ma nadzieję, że Igor się zmieni. Że sytuacja, kiedy podniósł na nią rękę, więcej już się nie powtórzy. Obiecał, że nigdy już tego nie zrobi, na dodatek utwierdza ją w przekonaniu, że jest mu potrzebna. Że tylko dzięki niej jest w stanie poradzić sobie z tym problemem - mówi Urszula Dębska w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Ojciec Wekslerówny, będzie przekonany, że Igorowi chodzi tylko o jego majątek. Igor odbierze Karola (Karol Strasburger) z więzienia i poinformuje Wekslera, że będzie musiał zaakceptować go nie tylko jako pełnomocnika Sabiny w interesach, ale także jako swojego zięcia.

Sabina poprosi Dagę (Anna Szymańczyk), by zaprojektowała suknię ślubną dla niej i garnitur dla Igora. Dziewczyna nie będzie ukrywać, że miała nadzieję, iż do ślubu nie dojdzie... Daga zaplanuje zemstę. Zwróci się o pomoc do fotografa Czarka, aby zrealizować intrygę.

- Igor nigdy nie ukrywał, że zależy mu na pieniądzach Sabiny. Wiedzą o tym również jej przyjaciele, którzy stoją za nią murem. Będą walczyć o nią do końca - zdradza Dębska w tym samym wywiadzie.

Mikser (Błażej Michalski) będzie się starał wyperswadować Dadze myśl o zemście na Igorze. Uświadomi jej, że intryga z pewnością doprowadzi do zniszczenia przyjaźni z Sabiną, ale niekoniecznie do zerwania przyjaciółki z adwokatem. Jednak Daga nie zrezygnuje. Opowie Sabinie o wizytach Igora u prostytutki, co doprowadzi do kłótni pomiędzy narzeczonymi.

Pomimo intryg przyjaciółki, do ślubu jednak dojdzie...

W związku z tym mamy dla was nie lada gratkę! Drodzy fani! Sabina zaprasza was na swój ślub. Zobaczcie film, w którym opisuje co trzeba zrobić, aby dostać od niej zaproszenie.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | seriale | Urszula Dębska | Rafał Mohr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje