Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10639
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślub i... brutalne morderstwo!

Sabina (Urszula Dębska) i Igor (Rafał Mohr), pomimo niechęci ojca panny młodej, Karola Wekslera (Karol Strasburger), przysięgną sobie miłość i wierność do końca życia. Tuż po ich ślubie niespodziewanie zostanie zamordowany jeden z głównych bohaterów serialu! Sprawdź szczegóły!


Uciekająca panna młoda?

Reklama

Kiedy w kościele zaczną się gromadzić goście, jeden z przyjaciół Sabiny zauważy, że panna młoda spóźnia się na własny ślub! Czyżby Sabinę ogarnęły wątpliwości? Pełne napięcia oczekiwanie przerwie nagłe pojawienie się Wekslerówny i jej matki.

Złe wieści

Tuż przed wejściem Grażyna (Grażyna Wolszczak) odbierze telefon. Okaże się, że rodzina zmarłego pacjenta przyznała się, że rzuciła na Natana (Krzysztof Kwiatkowski) fałszywe oskarżenia. Ponoć do tego czynu namówił ich właśnie... Igor! Wekslerowa powie o wszystkim córce, a ta zażąda od narzeczonego wyjaśnień. Kaczmarczyk stwierdzi ze spokojem, że są to wyłącznie pomówienia. Sabina jak zwykle ślepo uwierzy Igorowi i już po chwili przysięgnie mu miłość i wierność do grobowej deski.

Brutalne morderstwo

Jak donosi dwutygodnik "Świat Seriali", tuż po ślubie, ktoś obecny podczas ceremonii zostanie zamordowany! Cień podejrzeń padnie na wszystkich głównych bohaterów, bowiem wielu z nich miało motyw, by zabić...

 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje