Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10897
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Są już po słowie! Ślub tuż, tuż...

Uczucie, jakie rok temu połączyło Agnieszkę Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka, czyli Annę Bilewską i Pawła Krzyżanowskiego z "Pierwszej miłości", wciąż ma się - wbrew plotkom, że powoli wygasa - bardzo dobrze. Związek aktorskiej pary wkroczył właśnie w kolejną fazę. Agnieszka i Mikołaj zaręczyli się!


Reklama

Ci, którzy wieszczyli, że miłość Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka nie przetrwa nawet roku, muszą dziś zrewidować swoje zdanie na temat jednej z najsłynniejszych par polskiego show-biznesu. Okazuje się bowiem, że uczucie pomiędzy Agnieszką i Mikołajem kwitnie w najlepsze i lada moment zostanie oficjalnie potwierdzone dokumentem z Urzędu Stanu Cywilnego!

Niedawno na dłoni Agnieszki Włodarczyk pojawił się śliczny złoty pierścionek z brylantem, który jest niezbitym dowodem na to, że przyjęła oświadczyny ukochanego i wkrótce zostanie jego żoną.

Świeżo upieczeni narzeczeni na razie nie potwierdzili oficjalnie tej nowiny, ale dziennikarzom jednego z dwutygodników udało się dotrzeć do bliskich znajomych pary, którzy zapewnili, że ich przyjaciele szykują się do ślubu. Podobno Agnieszka bez wahania zgodziła się wyjść za mąż za Mikołaja i chce stanąć na ślubnym kobiercu jak najszybciej...

Zanim Mikołaj przysięgnie Agnieszce dozgonną miłość i wierność, będzie musiał dojść do porozumienia z matką swoich synów bliźniaków Anetą Zając, czyli Marysią Radosz z "Pierwszej miłości", która przed sądem domaga się od byłego partnera alimentów na dzieci. Aneta nie jest zadowolona z orzeczenia sądu wydanego 27 marca i zapowiedziała, że złoży apelację, bo zasądzona kwota, jaką Mikołaj musi jej co miesiąc przekazywać, wydaje się jej zbyt niska...

Spór z Anetą o wysokość alimentów nie przeszkadza jednak ponoć Mikołajowi w przygotowaniach do ślubu z Agnieszką. Niewykluczone, że poprowadzi swoją ukochaną do ołtarza jeszcze w tym roku!

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje