Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10625
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Razem aż po grób

Ten związek niedługo wkroczy na zupełnie nowy poziom! Pojawi się teściowa, będą odrzucone zaręczyny, łzy i wiele ostrych słów. Finalnie jednak, jak w bajce, nastąpi happy end!

Renatę (Agnieszka Kawiorska) czeka nie lada niespodzianka! Bogumiła (Teresa Sawicka), jej matka, zjawi się z niezapowiedzianą wizytą. Będzie chciała się dowiedzieć, kiedy córka i jej partner Grzegorz (Jan Jankowski)... przestaną wreszcie żyć na kocią łapę! Drażliwe pytanie rozpęta niezłą burzę w życiu młodych.

Reklama

Zostań moją żoną!

Król początkowo uzna, że ślub to jedynie niepotrzebna formalność. Będzie zaskoczony, gdy okaże się, że Renata ma na ten temat zgoła odmienne zdanie! Wtedy Grzegorz zacznie rozważać wszelkie za i przeciw. Spyta również dzieci, czy cieszyłyby się, gdyby poprosił Renatę o rękę. Ola (Dominika Kojro) i Błażej (Paweł Krucz) oznajmią, że nie widzą żadnych przeciwwskazań. Wtedy Król poprosi ukochaną o rękę, a ona... odmówi! Trudno się jej dziwić. Wszak, gdyby nie presja Bogumiły, Grzegorz w ogóle nie zaproponowałby ożenku.

Szykuje się feta!

Po tym wydarzeniu nastaną między nimi ciche dni. Renata będzie się dąsała, a Grzegorz nie do końca zrozumie, o co jej chodzi. Przełom nastąpi, gdy Król otrzyma ofertę półrocznego wyjazdu do Warszawy. To wydarzenie nieoczekiwanie zaowocuje... ustaleniem daty ślubu. Tydzień przed planowaną ceremonią w ich domu znów zawita Bogumiła. Zaproponuje zorganizowanie ogromnej fety na 150 osób. Zaznaczy, że pokryje koszty wydarzenia, a wszystko uda się jej załatwić w 7 dni. Podczas przygotowań matka będzie się strasznie panoszyła, co wkurzy Renatę.

Koniec końców w dniu ślubu wszystko przebiegnie bez zakłóceń. Czy tak samo będzie po ceremonii?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje