Reklama

"Pierwsza miłość": Zwrot akcji u Melki! Poznajcie Kaję!

Melka (Ewa Jakubowicz) wydaje coraz więcej pieniędzy na leki. Niepokoi ją powracające drżenie rąk, przed którym ostrzegał Kacper (Damian Kulec). Niespodziewanie odnajduje się Kaja (Marika Tomczyk), która proponuje jej pomoc finansową. Piotrkowi (Michał Mikołajczak) nie przypada do gustu ta znajomość. Mamy aż dwa przedpremierowe fragmenty z nadchodzących odcinków „Pierwszej miłości”!

Nowe problemy

Po ataku bandytów Melka trafiła do szpitala. Tam spotkała dawną przyjaciółkę z poprawczaka. Po powrocie do domu chciała odnaleźć Kaję. Niestety trop zaprowadził ją donikąd. Problemy zdrowotne sprawiły, że sytuacja Melki w pracy zmieniła się. Policjantka jest na zwolnieniu lekarskim i nie może pracować. Przez problemy ze zdrowiem Melka zaczyna mieć kłopoty finansowe i one coraz bardziej narastają. 

Nadchodzą kłopoty

Nagle na horyzoncie znowu pojawia się przyjaciółka z dawnych lat! Dziewczyny dobrze się bawią i wspominają wspólną przeszłość. Kaja oferuje Melce pomoc finansową, której ta nie chce przyjąć. Jednak przyjaciółka i tak znajdzie na nią sposób! Jak do tego dojdzie? Jakie jeszcze niespodzianki szykuje Kaja? Zobaczymy we wtorek 26 października i środę 27 października w "Pierwszej miłości". Piotrek węszy kłopoty! Ma rację? Przekonamy się w następnych odcinkach serialu!

Reklama

Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Pierwszą miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy