Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10482
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Zdecydują się na ślub?

– Sabina poprosi Natana (Krzysztof Kwiatkowski), by się jej... nie oświadczał! Potem zmieni zdanie – zdradza Urszula Dębska.


Reklama


Co będzie powodem jej niechęci, by powtórnie stanąć na ślubnym kobiercu?

- Moja bohaterka kocha Natana, ale trzeba pamiętać, przez co ta dziewczyna musiała w życiu przejść. Trudno się dziwić, że boi się zaufać mężczyźnie. Ja ją rozumiem. Poza tym nadal jest żoną Igora (Rafał Mohr) - wyjaśnia aktorka. Czy to oznacza, że do ślubu nigdy nie dojdzie?

- Mogę jedynie zdradzić, że Sabina pierwsze oświadczyny Natana odrzuci - śmieje się Krzysztof Kwiatkowski.

Mediacje z mężem

W odc. 2043. zakochani poproszą o pomoc Karola (Karol Strasburger). Weksler, który nie kryje swojej sympatii do Natana, umówi się w więziennej celi na spotkanie z Igorem. Gdy niczego nie uda mu się osiągnąć, w jego ślady pójdzie też narzeczony Sabiny, który zażąda, by Igor zostawił jego ukochaną w spokoju.

Czy Kaczmarczyk posłucha krewkiego rywala? Przecież już niebawem może wyjść na wolność.

Przymierzy suknię?

- Na małym ekranie inaczej rozwiązuje się takie sytuacje niż w życiu - tłumaczy Dębska. - Moja bohaterka ma za sobą tyle złych doświadczeń, że nawet jeśli dostanie rozwód, to i tak Natan nie może być pewny swego. Mogą mieć jednak rację ci, którzy przewidują, że za kilkanaście odcinków Weksler będzie przymierzała białą suknię, a po jej obecnych rozterkach nie będzie już śladu. Za miesiąc, najpóźniej dwa się o tym przekonamy.

msob

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje