Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8520
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Z potrzeby serca

Strach przed śmiercią sprawi, że Dąbek i Tecław wezmą ślub w rozwalającej się szopie. Melka i Paweł w końcu sobie wszystko wyjaśnią, zaś Sylwia oskarży Radka o molestowanie seksualne.

Wiktoria i Olek (Halszka Lehman, Krzysztof Wieszczek) przygotowują się do ślubu. Podczas prób do ceremonii zaskoczy ich nagłe załamanie pogody, dlatego wraz z proboszczem (Włodzimierz Matuszak) schronią się w szopie. Nagle w budynku wybuchnie pożar, a oni nie będą mogli się z niego wydostać. Przerażeni, nie widząc szans na ratunek, poproszą księdza, by tuż przed śmiercią połączył ich węzłem małżeństwa. Duchowny, chcąc nie chcąc, zgodzi się spełnić ich życzenie. Czy ostatnim zdaniem w życiu Dąbek będzie: "Ja, Wiktoria, biorę ciebie, Aleksandrze, za męża..."?

Reklama

Z kolei Robert (Cezary Łukaszewicz) zaproponuje Melce (Ewa Jakubowicz) awans. Gangster, który zamierza jeszcze bardziej przywiązać ją do siebie, zdradzi jej kolejne tajemnice zawodowe i zabierze na pokaz walki. Nielegalne zawody odbywają się w podziemiach klubu należącego do Adlera.

Jednak nie to zdziwi Długosz najbardziej. Dziewczyna przeżyje prawdziwy szok, widząc, że jednym z zawodników jest... Paweł (Michał Malinowski). Następnego dnia młodzi spotkają się w mieszkaniu Melki i wszystko sobie wyjaśnią. Nowogrodzki w końcu zrozumie, że Długosz współpracowała z gangsterami, by go chronić. Gdy będzie się wydawało, że między nimi wreszcie się ułoży, otworzą się drzwi i stanie w nich Robert. Przerażony Paweł nie będzie miał gdzie uciec...

Tymczasem podczas wyjazdu integracyjnego Sylwia (Edyta Herbuś) wepchnie się pijanemu Radkowi (Mateusz Banasiuk) do łóżka. A potem opowie wszystkim, że Zieliński na nią napadł i chciał ją wykorzystać seksualnie...

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje