Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10288
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Wybuchowy trójkąt!

Szykuje się wielka rewolucja w życiu Marysi i Kingi. Wkrótce najlepsze przyjaciółki staną się rywalkami. Powód? Tajemniczy, przystojny brunet...


Reklama

Seksowny uśmiech i uwodzicielskie spojrzenie - to Aleks, nowy przystojniak, który niedawno dołączył do obsady "Pierwszej miłości". Za jego sprawą rozpęta się prawdziwa burza, a temperatura uczuć osiągnie poziom wrzenia.

Uwodziciel

Kim jest Aleks? Zagra go 29-letni Hubert Jarczak, absolwent Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Aktor fanom "Barw szczęścia" jest dobrze znany z roli Tymona, adoratora i przyjaciela Kasi Górki (Katarzyna Glinka).

Na razie niewiele wiadomo na temat jego roli w "Pierwszej...". Na pewno pojawi się w życiu Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Marysi (Aneta Zając) nagle.

Problem zacznie się w momencie, gdy okaże się, że jedna z przyjaciółek wpadnie przystojniakowi w oko. Dlaczego? Bo druga stanie się o nią potwornie zazdrosna!

Pojedynek kocic?

Rozpocznie się zimna wojna między Kingą a Marysią. Emocje sięgnął zenitu, gdy Aleks wybierze jedną z nich, a druga pójdzie w odstawkę.

Czy kobietom uda się uratować łączącą je przyjaźń? Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że przystojniak będzie bardzo tajemniczy. Co to oznacza?

Nie do końca będzie szczery na temat tego, czym się zajmuje i kim jest. Czy jego intencje będą szczere? A może tylko wykorzysta Majkę i Kingę? Dowiemy się tego pod koniec grudnia.  

mr

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje