Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8552
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Wybuchnie kolejny romans!

​Ewa i Karol wybiorą się razem do lasu. Będą w siebie tak zapatrzeni i zajęci rozmową, że z trudem odnajdą drogę powrotną do samochodu, a Marysia podstępem zdobędzie adres matki, która w akcie desperacji zostawiła malutkie dziecko na ulicy.

Karol (Karol Strasburger) wciąż nie może zapomnieć o pięknej nieznajomej, która pomogła mu wybrać sukienkę dla Sabiny (Urszula Dębska). Dlatego nie spocznie, póki jej nie odnajdzie.

Reklama

Nie ma pojęcia, że zadurzył się w Ewie (Ewa Gawryluk), czyli mamie Krystiana (Patryk Pniewski). A jak wiadomo, łączą ich "interesy" - chłopak wynajmuje od Wekslera mieszkanie.

Pewnego dnia Domański poprosi biznesmena, by przyjechał do niego, ponieważ doszło do awarii rury z wodą. Tak oto Ewa i Karol zobaczą się znowu. Kobieta będzie jednak wobec niego wyniosła, bo przypuszcza, że Sabina jest kochanką Wekslera!

Gdy wreszcie wyjaśnią sobie nieporozumienie, mężczyzna zaproponuje randkę. Nowakowa od razu się zgodzi, ale później odwoła spotkanie.

Zostanie bowiem poproszona o wykonanie zdjęć rzadkiego gatunku ptaków.

Karol namówi więc Ewę, by wybrali się razem do lasu. Spontaniczna wycieczka bardzo ich do siebie zbliży, zwłaszcza że zabłądzą.

 

W słusznej sprawie

Z kolei Marysia (Aneta Zając) będzie próbowała doprowadzić do adopcji niemowlaka porzuconego na przystanku autobusowym.

Przekona jego biologiczną mamę na rozmowę z parą, która jest gotowa stworzyć dziecku dom.

Ale podczas spotkania w "Barbarianie" kobieta zażąda pieniędzy w zamian za zrzeczenie się praw rodzicielskich.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje