Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11011
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Włodarczyk zaśpiewa

Agnieszka Włodarczyk co tydzień pojawiać się będzie w nowym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie u boku znanych kolegów zmierzy się z przebojami zagranicznych gwiazd. Pierwszy odcinek show już w najbliższą sobotę, 8 marca.Wszyscy pamiętamy jej debiut kinowy. O roli szesnastolatki, zakochanej po uszy w dużo starszym od siebie facecie ze spluwą, głośno było w całej Polsce.

Mowa oczywiście o filmie "Sara" Macieja Ślesickiego, który na ekrany kin trafił w 1997 roku, a w którym Agnieszka Włodarczyk jako tytułowa Sara nie tylko romansowała, lecz także rewelacyjnie tańczyła z Bogusławem Lindą.
 
Co ciekawe, sama aktorka niezbyt chętnie mówi o tamtej, odległej już w czasie przygodzie. Przypomina, że tak naprawdę debiutowała w 1996 roku u Janusza Józefowicza w Teatrze Buffo, z którym to faktem wiąże się zresztą pewna anegdota.

Otóż pani Agnieszka w dzieciństwie kochała tańczyć, potem zaś zainteresowała się muzyką. W podstawówce wygrała nawet dwa konkursy piosenki! W czasie castingu do "Metra" tak bardzo zależało jej na roli, że... okłamała Janusza Józefowicza. Powiedziała dyrektorowi, że ma 15 lat, choć była o rok młodsza.

Uczyła się potem w jego teatrze, z czego wynika, że malutkie kłamstewka czasem popłacają. Od dawna ma za to serdecznie dosyć grania seksownych dziewczyn: - Wolałabym grać te brzydkie, lecz inteligentne - twierdzi.

My jesteśmy ciekawi, jak sprawdzi się w roli, do której zdaje się być stworzona. Pani Agnieszka co tydzień pojawiać się będzie w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie u boku znanych kolegów zmierzy się z przebojami zagranicznych gwiazd.

Nie wiemy, za kogo się przebierze, bo to najpilniej strzeżona tajemnica.

MAM

Link

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje