Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14407
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dramatyczny zwrot akcji w "Pierwszej miłości"! Alicja nie pozwala im odejść!

Odcinki 3820-3822 "Pierwszej miłości" przyniosą wiele zaskakujących sytuacji, których żaden z widzów z pewnością się nie spodziewa. Nasze streszczenie ujawni rozwiązanie sprawy Norberta, ale także znajdziecie w nim ciąg dalszy historii Piotrka i Melki. Ciekawi? Sprawdźcie, co się wydarzy w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" przed premierą w telewizji!

"Pierwsza miłość" jest jednym z chętniej oglądanych polskich seriali telewizyjnych. Skupia się na historii Marysi niegdyś studentki medycyny, dziś uznanej lekarki. Głównym wątkiem początkowo była jej miłość do Pawła, obecnie jej nowej miłości - Kacpra cierpiącego na zaniki pamięci. W serialu podejmowane są także losy jej przyjaciół z Wrocławia i Wadlewa. Fabuła pełna napięcia, intryg i miłosnych rozterek zdobyła wśród widzów ogromną popularność. Może świadczyć o tym choćby liczba odcinków, która już dawno przekroczyła 3 tys. Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami z serialu? Przeczytaj streszczenie odcinków 3820-3822 "Pierwszej miłości" przed premierą!   

Reklama

"Pierwsza miłość" odcinek 3820 - streszczenie

Streszczenie odcinka 3820 "Pierwszej miłości" zdradza koleje wątku Piotrka i Melki. Po ostatnim spotkaniu pary ich miłość wybucha na nowo, co podejrzewa Reterski. Śmiałek zmaga się z trudnościami, a Roman martwi się o jego zdrowie i samopoczucie. Kinga zdradza trop Emilce w sprawie jej zaginionego synka. Mówi jej, że widziała u Alicji podobną maskotkę, którą miał przy sobie w dniu porwania Norbert

Co jeszcze wydarzy się w odcinku 3820 "Pierwszej miłości"? Kalina musi przyjść do pracy z córeczką, co ciężko zaakceptować Sandrze. Kobieta jednak szybko przekonuje się do dziewczynki.   

"Pierwsza miłość" odcinek 3821 - streszczenie

W odcinku 3821 "Pierwszej miłości" wyjdzie na jaw, kto porwał Norberta. Za akcją stoi Alicja, która teraz nie pozwala Emilce i jej synkowi na swobodne opuszczenie domu. Na ich trop wpada Bartek, który musi szybko dostać się do Emilii i Norberta, zanim stanie się im krzywda.

  

Anka grozi swoim prześladowcom, że zgłosi całe zajście policji. Konrad i Damian zaczynają ją szantażować. Jedyną sojuszniczką dziewczyny zostaje Kalina.  

Co jeszcze dzieje się w Wadlewie? Tam Pamela chce odzyskać Kulasa, a Amelka próbuje przekonać Anielę, aby wróciła do jej ojca. Na pomoc ściąga Antka.  

"Pierwsza miłość" odcinek 3822 - streszczenie

Anka nie chce rozmawiać o imprezie u Konrada i Damiana, a Biały robi jej z tego powodu wyrzuty. Iga szykuje się do pierwszego lotu w roli stewardessy.  

Julita i Borys zostają sami w mieszkaniu. Tego, co się wydarzy, nikt się nie spodziewa!  

W wątku Kacpra niewiele się zmienia. Basia nadal manipuluje chłopakiem i wmawia mu, że są zaręczeni. Chce jak najszybciej ustalić szczegóły ślubu, co bardzo rani Marysię.  

Przeczytaj także: "Klan": Odcinek 4347. Wyjadą z Polski na zawsze? Przekona go, że to zły pomysł

Mieszkańcy Wadlewa cieszą się z odnalezienia Norberta. Artur wciąż próbuje nieudolnie remontować gospodarstwo. W końcu decyduje się prosić o pomoc Kulasa i Olka.  

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki 3820-3822 "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" jest emitowana przez stację telewizji Polsat od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Odcinki 3820-3822 obejrzysz w następujących dniach: 

  • Odcinek 3820 "Pierwszej miłości" - 22 maja o godzinie 18:00, Polsat 
  • Odcinek 3821 "Pierwszej miłości" - 23 maja o godzinie 18:00, Polsat 
  • Odcinek 3822 "Pierwszej miłości" - 24 maja o godzinie 18:00, Polsat 

Serial dostępny jest także na platformie Polsat Go, gdzie możesz obejrzeć zaległe odcinki o dowolnej dla siebie porze.  

Przeczytaj także:

Ranking najlepszych seriali detektywistycznych. Jaki tytuł jest numerem 1?

Najlepsze seriale lat 90. Rozpoznasz wszystkie? [quiz]

"Na sygnale": Odcinek 576. Porzuci Leśną Górę i na zawsze poleci na Nową Zelandię?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy