Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13892
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Urszula Dębska odchodzi z serialu!

Serial "Pierwsza miłość" od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Urszula Dębska dołączyła do obsady cztery lata od premierowego odcinkach. Od tamtej pory fani zasiadali przed telewizorami, by śledzić losy jej bohaterki. Po 13 latach gry w serialu, aktorka zdecydowała się odejść z "Pierwszej miłości".

Niepokorna Sabina

Urszula Dębska dołączyła do obsady "Pierwszej miłości" w 2008 roku. Wcielała się w Sabina Weksler. Była córką Grażyny i Karola Weklserów (w tych rolach Grażyna Wolszczak i Karol Strasburger). Początkowo jej postać sporo mieszała w życiu innych bohaterów. Niepokorna i zbuntowana nie od razu zdobyła sympatię widzów. Z czasem wyrosła z młodzieńczego buntu. 

Odejście na dobre

Aktorka już w 2017 roku zrobiła sobie przerwę od grania w serialu. Wyjaśniła wtedy, że chce skupić się na pracy w teatrze. Sabina Weksler została wysłana za granicę. Niecały rok później wróciła do "Pierwszej miłości". Wszystko wskazuje na to, że teraz Dębska już na dobre pożegna się z produkcja Polsatu. O swojej decyzji poinformowała fanów na Instagramie. Wyznała przy okazji, że według pierwotnych założeń Sabinę miała grać tylko przez kilka miesięcy. W instagramowym poście zamieściła kilka zdjęć z serialu oraz podziękowała ekipie, producentom oraz fanom. 

Karol Strasburger komentuje odejście Urszuli Dębskiej

Reklama

Słowa Urszuli Dębskiej o rezygnacji z dalszej gry w "Pierwszej miłości" mocno zasmuciły fanów aktorki. Życzyli jej jednak powodzenia w kolejnych projektach. Aktorkę pożegnali również znajomi z planu. Najwięcej reakcji zebrał wpis Karola Strasburgera, czyli serialowego ojca Urszuli.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Urszula Dębska | Karol Strasburger | Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy