Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": "Tak bardzo cię nienawidzę!"

Chora psychicznie Tola będzie próbowała zastrzelić Kingę. Za to Melce dzięki pomocy Pawła uda się uciec z rąk porywaczy. Na świat przyjdzie też córeczka Jowity.

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) włamie się do biura, by znaleźć dowody obciążające Tolę (Anna Gzyra). Niestety, w tym samym czasie Kaniewska wróci do pracy. Na widok Żukowskiej wyciągnie pistolet. Zrobi się naprawdę groźnie. Na szczęście, w szarpaninie, która się wywiąże między paniami, żadna z nich nie odniesie obrażeń. Oczywiście fizycznych, bo psychiczny stan Toli znacząco się pogorszy.

Reklama

W tym momencie do biura wejdzie Bartek (Rafał Kwietniewski), który pomoże obezwładnić furiatkę, po czym wezwie policję. Po przyjeździe funkcjonariuszy chora ze wściekłości Kaniewska przyzna się do zamordowania Maksa (Jędrzej Wielecki). Tym samym Artur (Łukasz Płoszajski) zostanie oczyszczony z zarzutów i wreszcie będzie mógł wrócić do domu.

Równie dramatyczne sceny rozegrają się w życiu Melki (Ewa Jakubowicz). Paweł (Michał Malinowski), który wyruszy na poszukiwania dziewczyny, zostanie dotkliwie pobity przez porywaczy. Mimo to, śledząc Dragona (Krzysztof Zych), wreszcie trafi na ślad ukochanej. Dzięki temu uda mu się doprowadzić do jej uwolnienia.

Gdy tylko Melka otrząśnie się z dramatycznych przeżyć, rodzina i przyjaciele postanowią uczcić jej uwolnienie. Podczas uroczystej kolacji Michał (Wojciech Błach) wykorzysta okazję i po raz kolejny oświadczy się Marysi (Aneta Zając).

Czy w końcu dojdzie do ich ślubu? Tymczasem Jowita (Joanna Opozda) zacznie rodzić. Jej córeczka przyjdzie na świat kilka tygodni za wcześnie. Lekarze powiedzą młodej matce, że malutka nie ma zbyt wielkich szans na przeżycie. Jedynym ratunkiem jest bardzo kosztowna operacja za granicą.

Kaczmarek będzie zrozpaczona.

Odzyska nadzieję, gdy w szpitalu pojawi się tajemnicza i bardzo zamożna Ingrid (Monika Krzywkowska) gotowa sfinansować leczenie dziewczynki. Kim jest ta kobieta i dlaczego tak naprawdę chce pomóc choremu dziecku?

Monika Ustrzycka

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje