Reklama

"Pierwsza miłość": Sukces serialu Polsatu!

Od końca sierpnia na antenie Polsatu można oglądać nowe odcinki "Pierwszej miłości". Serial od 2004 roku rozpala emocje widzów stacji, a produkcja cieszy się niegasnącą popularnością.

Aneta Zając: Zmiany w życiu Marysi. Na to czekałam!

W nowych odcinkach powracają lubiani bohaterowie. Do obsady dołączy również kilka nowych twarzy. Jedna z głównych bohaterek serialu "Pierwsza miłość" zdradziła szczegóły nowego sezonu. Aneta Zając podkreśla, że praca na planie daje jej wiele radości i satysfakcji. Z jakiego względu? Jest to między innymi związane ze zmianami w życiu jej postaci, Marysi. Co się wydarzy?

Aneta Zając jest niezwykle podekscytowana wydarzeniami, jakie jesienią poznają widzowie Polsatu. - W tym sezonie będzie naprawdę ciekawie. Scenarzyści przygotowali bardzo fajne wątki. Ja sama mam wielką satysfakcję grając te sceny - podkreśla aktorka. Ale to nie wszystko, co przygotowali twórcy serialu. Aneta Zając zdradza, że jej postać - Marysia - będzie inaczej podchodzić do życia.

Reklama

"Pierwsza miłość": Co wydarzy się w nowych odcinkach? 

Sukces serialu

"Pierwsza miłość" już od 17 lat jest emitowana na antenie Polsatu. Przez ten czas serial zdobył wierną widownię, która z zapartym tchem czeka na kolejne odcinki. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl jesienne średnia oglądalności jesiennych odcinków wyniosła 838 tys. osób, a udział w rynku telewizyjnym ukształtował się na poziomie 9,45 proc. wśród wszystkich widzów, 12,31 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 11,19 proc. w grupie 16-59. 

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z poszczególnych odcinków oglądało średnio 1,57 mln widzów. Z nowych odcinków największą popularnością cieszył się ten wyemitowany 13 września br. Oglądało go ponad milion widzów.swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje