Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8552
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Śledztwo Marysi

​Marysia na własną rękę kontynuuje śledztwo w sprawie zniknięcia Melki. W związku z tym jedzie do miejscowości, w której ktoś podobno widział dziewczynę.

Chce na ulicach miasteczka rozwiesić plakaty z podobizną Długosz i informacją o jej uprowadzeniu. Radosz rozmawiającą z właścicielem sklepu, zauważa ją Melka i Dragon...

Reklama

Kilka godzin później diler zmusza przetrzymywaną dziewczynę do wypicia wina ze środkiem nasennym. Zanim Długosz straci przytomność, oprawca wyjawia jej szczegóły swojego okrutnego planu. W tym samym czasie Paweł dostrzega plakat zawieszony przez Marysię i rusza Melce na pomoc.

Niebawem Radosz i Domański zostają wezwani do mieszkania, w którym Dragon przetrzymywał dziewczynę. Na miejscu poznają Pawła. Okazuje się, że to właśnie on zawiadomił policję.

Marysia szybko dochodzi do wniosku, że chłopak na przesłuchaniu nie powiedział wszystkiego, co wie. Idzie więc do niego i prosi, by wyznał jej całą prawdę.

Niedługo potem Paweł przyjeżdża do Wrocławia. Jest zdeterminowany i deklaruje, że zrobi wszystko, żeby pomóc w odnalezieniu Melki.

Najpierw jednak poznaje Martę i Krystiana. Tymczasem Długosz odzyskuje przytomność i z przerażeniem stwierdza, iż jest uwięziona w obskurnej, wilgotnej piwnicy.

Niebawem przekonuje się, że nie jest tam sama. Towarzyszy jej Ukrainka, Dina.

Reklama

Reklama

Reklama