Reklama

"Pierwsza miłość": Skandal na weselu Ewy i Karola!

Wielkimi krokami zbliżamy się do najważniejszego dnia w związku Ewy (Ewa Gawryluk) i Karola (Karol Strasburger). Para od lat tworzy szczęśliwą relację przeplataną dramatycznymi wydarzeniami. W najbliższych odcinkach będziemy świadkami ceremonii zaślubin, która nie obędzie się bez skandalu i rodzinnych potyczek!

Na chwilę przed ślubem Ewa regularnie trenuje, aby wyglądać rewelacyjnie w sukni ślubnej. Z kolei Artur (Łukasz Płoszajski) organizuje Karolowi wieczór kawalerski, który okazuje się totalnym niewypałem.

Ewa ma problem z sukienką, która po diecie i ćwiczeniach jest za duża. Szybko muszą znaleźć dobrą krawcową. Karol chcąc uspokoić narzeczoną prosi Sabinę (Ula Dębska), aby poprawiła suknię Ewy.

Na ślubie zjawiają się rodzina i przyjaciele pary młodej. Marek (Maciej Tomaszewski) przychodzi na uroczystość ze swoją młodą żoną Sisi. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) jest wstrząśnięta, kiedy okazuje się, że żona ojca to Sylwia Konecka (Edyta Herbuś), największy wróg Karola, była szefowa i kochanka Janka, obecnego partnera Kingi.

Reklama

Wszyscy są w szoku. Nie gratulują Markowi żony, wręcz odwrotnie, ostrzegają go, że Sylwia to zły człowiek. Obecność kobiety doprowadza do kłótni Karola i Marka. Między przyjaciółmi dochodzi do bójki. Ojciec Kingi wraz z małżonką opuszczają uroczystość.

Co gorsze, okazuje się, że część gości ma objawy zatrucia pokarmowego. Ewa jest załamana. Jeden z najważniejszych dni w jej życiu okazuje się totalną katastrofą. Czy uroczystość uda się uratować?
Ślubna gorączka w "Pierwszej miłości" w najbliższych odcinkach serialu o godz 18:00 na antenie Polsatu!


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje