Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10885
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Sercowe potyczki Marysi

Majka i Michał staną się sobie jeszcze bliżsi. Ktoś jednak zburzy ich sielankę.


Reklama


Nadchodzi bardzo dobry czas w życiu Marysi (Aneta Zając). Po ostatnim dramacie, związanym ze stanem zdrowia jej córki i serii przeróżnych zawodów miłosnych, nareszcie wyszło słońce. A wszystko za sprawą Michała (Wojciech Błach), który zawrócił jej w głowie. I wygląda na to, że z wzajemnością...

Romantyczne chwile

W 2158. odc. Michał zaproponuje Majce, żeby wyjechali razem na weekend za miasto. Wybór padnie na Wadlewo. Wspólne spacery, romantyczne rozmowy, pocałunki - oboje będą się świetnie bawili. Po powrocie z wyjazdu kobieta poczuje się bardzo szczęśliwa. Niestety, dość szybko pojawią się pewne komplikacje.

Nowa rywalka

Po pierwsze: po wyjeździe Michał przestanie się odzywać. Początkowo kobieta pomyśli, że może jest zajęty, ale potem zacznie ją to niepokoić. Dopiero po dłuższym czasie ojciec Krystiana da znak życia. Zdradzi tylko, że musi uporać się z pewnym kłopotem. Niebawem okaże się, co to dokładnie oznacza.

Wyjdzie na jaw, że w mieście pojawiła się Ewa (Ewa Gawryluk), matka Krystiana. Marysia z czasem zacznie się niepokoić, czy aby jej nowy ukochany nie gra na dwa fronty. Zwłaszcza że tajemnicza Ewa da się poznać jako bardzo zdecydowana, lubiąca intrygi i manipulacje kobieta.

Czy zechce odzyskać Michała? Jedno jest pewne. Z czasem między kobietami dojdzie do rywalizacji o jego względy. Która ją wygra?


mr

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje