Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10953
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Przeżyjmy to jeszcze raz

Problemy z narkotykami, próby samobójcze, amnezja, zdrady, śluby — żadnego z tych wątków nie zabrakło w serialu. Wybraliśmy dla Was najciekawsze spośród nich. Oj, działo się, działo...
odc. 194

Reklama

To był trudny okres w życiu Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Narkotyki, ucieczki z domu, ciąża. Poród przebiegł bez komplikacji. Kuba (Ziemowit Wasielewski) obiecał wtedy, że dla syna się zmieni. Przedawkował w odc. 394

odc. 141

Gdy w odc. 139. Marysia (Aneta Zając) oświadczyła, że nigdy nie pokocha Andrzeja (Jakub Kamieński), Pałkowski postanowił oświadczyć się... Emilce Śmiałkównie (Anna Ilczuk), która udawała, że jest z nim w ciąży! Potem w tempie ekspresowym zorganizowano ich ślub i wesele. - To kolejny cyrk w moim życiu - trafnie podsumował ceremonię Antoni (Andrzej Buszewicz).

odc. 323

Teresie (Ewa Skibińska) od pierwszego spotkania wpadł w oko Bartek (Rafał Kwietniewski). Zaprosiła go do swojej sypialni, gdy wyrzuciła z niej męża. W ten sposób chciała się odegrać na Marku (Maciej Tomaszewski).

odc. 364

Gdyby nie wieczór kawalerski i wyrzuty sumienia, ślub Pawła (Mikołaj Krawczyk) z Marysią odbyłby się. - Zdradziłem cię, wybacz - wyznał, gdy uciekli sprzed ołtarza.

odc. 391

Artur (Łukasz Płoszajski) oddał swojemu ojcu nerkę, by uratować mu życie. Poza serialem los był mniej łaskawy dla Andrzeja Piszczatowskiego. Aktor zmarł niespodziewanie 18 kwietnia 2011 roku.

odc. 531

W 526. odcinku Marysia wyrobiła fałszywy dowód osobisty. Nadała sobie nowe imię - Andżelika. Potem rozpoczęła pracę w nocnym klubie jako tancerka erotyczna! Zanim odzyskała pamięć, zakochała się w... Arturze, który musiał uważać, by jej nie zranić i pozostać lojalnym wobec Pawła

odc. 1160

W 1146. odcinku Berenika (Maria Konarowska) spotkała się z Arturem w "Barbarianie". W pewnym momencie między współwłaścicielami portalu randkowego "Pierwsza miłość" wybuchła kłótnia. Założyli się o... ślub, a stawką były udziały w firmie. Ostatecznie żadne z nich się nie wycofało z obietnic i do ceremonii na zamku jednak doszło. Niestety, chwilę po niej pan młody dowiedział się, że jego ojciec zginął w wypadku samochodowym. Wyszło też na jaw, że pięć tygodni przed kraksą jego ojciec się ożenił! W 1301. odc. Berenika odeszła od Artura...

odc. 1414

- Prosiłam Cię, żebyś nie spotykał się więcej z Marysią - wykrzyczała Pawłowi Anna (Agnieszka Włodarczyk). Wieczorem postanowiła ze sobą skończyć... W 1535 odc. Bilewska wpadła pod samochód, ratując życie dziecku. Potem wyjechała z Wrocławia.

odc. 1479

Podczas badań kontrolnych Grażyna (Grażyna Wolszczak) dowiedziała się, że ma nowotwór piersi. Pomocną dłoń wyciągnął do niej Grzegorz Król (Jan Jankowski), który później rywalizował o jej względy z Karolem (Karol Strasburger).


Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje