Reklama

Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10597
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Proboszcz z "Plebanii" zawita w Wadlewie!

Po tym jak ponad trzy lata temu, po emisji blisko 1900 odcinków, zakończono serial "Plebania", widzowie bardzo tęsknili za wieloma ukochanymi bohaterami. Jednym z nich był Włodzimierz Matuszak, czyli ciepły i wyrozumiały proboszcz Antoni Wójtowicz.​ Wkrótce wszystkich czeka bardzo miła niespodzianka. Otóż aktor dołączył do obsady "Pierwszej miłości" i wcieli się w rolę... proboszcza parafii w Wadlewie.


Reklama


W 2098. odcinku ksiądz zjawi się w domu Śmiałków. Dlaczego? Będzie się niepokoił o Mirka. Okaże się, że chłopak od kilku tygodni nie chodzi na religię i podrabia zwolnienia z zajęć.

Proboszcz zwróci uwagę, że Mirek zaczął sprawiać problemy wychowawcze od czasu, gdy Bartek (Rafał Kwietniewski) rozstał się z Emilką (Anna Ilczuk).

Ta rozmowa stanie się dla lekarza katalizatorem do przyjrzenia się sytuacji chłopca. Postanowi spędzać z nim więcej czasu, by czuł się kochany i wiedział, że wszystkim mu na nim zależy. 

To wywoła ogromny niepokój w Paulinie (Julia Pogrebińska), która zacznie się bać, że problemy Mirka na nowo zbliżą do siebie Bartka i Emilkę. Czy słusznie?

Jedno jest pewne - nowy proboszcz odegra w wątku dużą rolę i być może zagości w "Pierwszej miłości" na dłużej. Trzymamy za to kciuki!

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | Włodzimierz Matuszak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje